Lead Developer C# / Blazor / Azure
(32 – 40 uur)
Bouw mee aan de volgende generatie van My Inreda®, een MDR-gecertificeerde applicatie die de diabeteszorg slimmer, efficiënter en persoonlijker maakt. Inreda® Diabetic, gevestigd te Goor, focust zich op de ontwikkeling van een closed loop systeem voor de automatische regulatie van de bloedglucose (de kunstmatige alvleesklier). Een veelbelovende ontwikkeling op het gebied van diabetesbehandeling. De organisatie bestaat uit zo’n 60 professionals die maar één doel hebben: een normaal leven creëren voor alle mensen met diabetes.

Over de functie
Als Lead Developer ben je verantwoordelijk voor de technische architectuur en doorontwikkeling van onze applicaties binnen het Microsoft-ecosysteem (C#, Blazor, Azure).
My Inreda® is een geavanceerde applicatie die realtime inzicht biedt in de glucoseregulatie van patiënten. Medische apparaten zoals de Inreda AP® sturen automatisch data naar de webapp zonder tussenkomst van patiënt of zorgverlener.
Met slimme dashboards, datavisualisaties en monitoring ondersteunen we zorgprofessionals bij betere en snellere besluitvorming. De komende periode bouwen we verder aan:
- Continue monitoring
- Slimme notificaties
- Data gedreven prioritering van zorg
- Schaalbaar device management
Wat ga je doen?
Als Lead Developer ben jij de drijvende kracht achter de technische ontwikkeling van My Inreda®. Je werkt hands-on aan de codebase en bent tegelijkertijd verantwoordelijk voor de technische richting.
Dat betekent dat je:
- Zelf actief bouwt aan frontend (Blazor) en backend (C# / .NET)
- De software-architectuur bewaakt (pragmatisch en schaalbaar)
- Werkt met Azure (App Services, Functions, Storage)
- Real-time data verwerkt en integreert met medische systemen
- Performance, security en betrouwbaarheid verbetert
- Technische keuzes maakt en standaarden definieert
- Meedenkt over product, UX en datavisualisatie
- De basis legt voor toekomstige uitbreiding van het development team
Wie zoeken we?
- HBO/WO werk- en denkniveau
- 4+ jaar ervaring als software developer
- Sterk in C# / .NET
- Ervaring met Blazor (of bereid dit snel eigen te maken)
- Je bent comfortabel met end-to-end development (frontend + backend)
- Je kunt zelfstandig werken en keuzes maken
Pré
- Ervaring met real-time systemen of dataverwerking
- Ervaring met schaalbare architecturen
- Affiniteit met medische software of gereguleerde omgevingen (MDR / SaMD)
- Ervaring met datavisualisatie of analytische toepassingen
Wat bieden wij?
- Werken aan technologie die direct impact heeft op mensen met diabetes
- Veel ruimte voor eigen inbreng en technische keuzes
- Moderne tech stack (C#, Blazor, Azure)
- Informele en inhoudelijk sterke werkomgeving
Bij Inreda® heerst een fijne en open werksfeer. Je wordt uitgedaagd om nieuwe wegen te ontdekken en je komt in aanraking met veel bedrijfsprocessen en -facetten. Er is voldoende vrijheid in het oppakken van werkzaamheden naar eigen vaardigheden en interesse waarbij jij je ook verder kunt ontwikkelen. Hiervoor zijn er verschillende ontwikkelmogelijkheden zoals ‘on the job’ of het volgen van opleidingen. Bij een mooie baan als deze hoort een salaris dat past bij jouw opgedane kennis en ervaring.
Ben je enthousiast geworden?
Stuur je CV en een korte motivatie naar
Wil je meer informatie over de functie of heb je vragen over de vacature?
Dan kun je contact opnemen met André Dijkman, HR-manager, via 06 – 28 73 27 71.
Acquisitie naar aanleiding van deze vacature stellen we niet op prijs. Ongevraagd voorgestelde kandidaten beschouwen en behandelen we als eigen werving van Inreda Diabetic.
We slaan de gegevens die we van je ontvangen (e-mailadres en inhoud van de e-mail) veilig op en gebruiken deze alleen ten behoeve van de sollicitatieprocedure door Inreda Diabetic. De afdeling HR en het selectieteam ontvangen en lezen je bericht en e-mailadres.